Amnesia Kush Dinafem

Amnesia Kush

Jeśli chodzi o Amnesia Kush to została stworzona z połączenia Og Kush oraz Original Amnesia. Ten konopny koktajl stał się naprawdę marzeniem wielu osób. Dla hodowców marihuany Amnesia Kus jest wyborem wręcz idealnym. Odmiana ta posiada cytrusowy smak. Wyróżnia się bardzo mocnym działaniem. Warto zauważyć, że Amnesia Kush nie jest dobrym wyborem dla osób początkujących.

Sama uprawa Amnesia Kush powinna być prowadzona w pełnym świetlne. Nasiona należy nawozić w obfity sposób oraz jednocześnie utrzymywać znacznie wyższą temperaturę na etapie tak zwanego wzrostu. Jeśli chodzi o okres kwitnienia to zaś należy zapewnić otoczenie suche. Roślina posiada bardzo dużo terpenu cytrynowego i dlatego właśnie jej aromat należy do bardzo przyjemnych. W klimatach takich jak umiarkowany, kontynentalny czy też śródziemnomorski rośliny rosną na zewnątrz bardzo dobrze i szybko. Oczywiście w szklarni identycznie. Gdy zapewni się nim dużo miejsca i przestrzeni, to naprawdę można uzyskać niewiarygodne rośliny.

Działanie Amnesia Kush jest bardzo wyraźne. Samo działanie jest umysłowe, silne oraz długotrwałe. By móc wyłączyć się jest to odmiana wręcz idealna.

Related posts