Kopiowanie treści zabronione

Gdzie najlepiej zaopatrzyć się w nasiona marihuany?

Konopie to nie tylko posiadające niekłamane wartości użytkowe odmiany zawierające THC, ale również stosowane do rozmaitych celów (i to od tysięcy lat) rośliny przemysłowe. Żeby zakupić nasiona odmiany, która spełni nasze oczekiwania, powinniśmy więc umieć rozróżnić, z jakim gatunkiem mamy do czynienia. Jak to zrobić?

Rozróżnic rośliny jest łatwo.

Jeśli mamy do czynienia z dorosłymi albo przynajmniej nieco rozwiniętymi już roślinami (jeśli przechodzą akurat porę kwitnienia, będzie to dodatkowy atut) bez problemu rozpoznamy czy jest to roślina stosowana do celów przemysłowych, czy taka, która posiada właściwości psychoaktywne. Konopie przemysłowe są roślinami jednopiennymi, z kolei te, które nazywamy marihuaną i zawierają umiłowane przez wszystkich palaczy THC to rośliny wielopienne. Schody zaczynają się w momencie, gdy mamy do czynienia jedynie z samymi nasionami danej rośliny — wtedy rozeznanie bywa już nieco kłopotliwe. Niestety, ale nie istnieje żaden uniwersalny sposób gwarantujący nam, że nasiona, w których posiadanie akurat wejdziemy, są tymi właściwymi — no, chyba że skorzystamy z pomocy specjalistów i zakupimy nasiona ze sprawdzonych i wiarygodnych źródeł. Uważajmy jednak na polskie prawo, które zezwala jedynie na samo posiadanie nasion, zakazuje natomiast uprawy i sprzedaży roślin oraz jej pochodnych.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Jeśli to jest dla nas jasne, pojawia się wówczas pytanie, gdzie nabyć interesujące nas nasiona. Dzięki rozwojowi branży i swobodnemu dostępowi do internetu możemy skorzystać z usług kilkudziesięciu firm specjalizujących się w produkcji feminizowanych nasion marihuany. Najstarsze z nich działają już od lat 80, a kraje takie jak Holandia czy Hiszpania są swoistą mekką skupiającą najlepszych producentów — skierujmy wiec swój wzrok w tę stronę.

Jakie są najpopularniejsze marki, jeśli chodzi o producentów?

Do najbardziej znanych brandów mających za sobą wieloletnie doświadczenie możemy zaliczyć np. Dutch Passion, które jest chyba najpopularniejszą marką w branży. Inni wyjadacze to między innymi Royal Queen Seeds, Sensi Seeds oraz Dinafem.

Czy koniecznie musimy sprowadzać nasiona zza granicy?

Absolutnie nie. Na polskim rynku istnieją sklepy zajmujące się profesjonalną dystrybucją produktów wykonanych przez powyższe firmy. Kupując w tych sklepach mamy przede wszystkim pewność, że nasiona, które otrzymamy, będą produktem najwyższej jakości i niczym nie będą różnić się niczym od tych sprzedawanych za granicą.

Sprzedaż przez internet.

Dla własnej wygody możemy wybrać spośród mnóstwa sklepów prowadzących swą działalność również w internecie. Zaoszczędzimy wtedy czas i będziemy mogli swobodnie porównać ceny i dostępność poszczególnych rodzajów nasion. W razie wątpliwości możemy zawsze skontaktować się z obsługą takiego sklepu, która wytłumaczy nam wszelkie związane z naszym zapytaniem kwestie i rozwieje nasze wątpliwości co do zakupu odpowiednich nasion. Ta doga jest zdecydowanie najprostszą, jeśli chodzi o pozyskiwanie nowych nasion do naszej kolekcji.

https://www.taniesianie.pl/